Gå til innhold

FU : er du anonym på dol?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg har møtt mange her men er likevel anonym for de fleste av dem. Et ansikt og et fornavn gjør meg ikke mindre anonym.

Dog er det et titalls mennesker på dol som kjenner min identitet og som jeg ikke er anonym for.

Men til spørsmålet: Jupp, generelt er jeg anonym her på dol. Det er vel for øvrig alle som ikke skriver med sitt fulle navn.

Spesielt interesserte kunne antagelig funnet ut hvem jeg var. Har aldri avslørt hvor jeg bor her inne, men noen dolere som jeg har chattet med vet det.

Uansett så er jeg å finne i telefonkatalogen, i skattelistene og jeg har cv'n min registrert på aetat. Hjemmeside har jeg også.

Er ikke redd for å bli "avslørt", men ser ingen grunn til å legge ut personalia her inne heller.

Hvis noen av-anonymiserer seg for meg så gjør jeg det samme tilbake om det er naturlig.

Annonse

Tja, jeg frykter slekt, kollegaer og venner kunne kjenne igjen enkelte ting jeg skriver. I en diskusjon her for en god stund siden viste jeg til et eksempel fra virkeligheten. Han jeg skrev om, viste seg å være far til en av dolerne...

Jeg fant ut hvem en doler var da hun skrev navn på alle barna.

Annonse

Ja, jeg er anonym her, ville aldri lagt ut bilder av meg selv eller barna. Dette mest for å beskytte deres anonymitet, de har jo sine særheter disse ungene våre, og jeg ville ikke likt at barna i klassen deres, eller for den saks skyld foreldrene til nabobarna får vite "alt".

mvh

Egentlig ikke! Er ærlig i alle innlegg, så hvis noen som kejnner meg leser mine innlegg vil de skjønne ganske fort at det er meg! men pytt pytt! Det er sånn jeg er! ; )

Men navn holder jeg for meg selv, ellers har jeg vel lagt ut om det meste..

Et lite og velment tips hvis du av en eller annen grunn ønsker å være mer anonym enn ellers: Les korrektur før du sender innlegget. Du skriver ofte ejg i stedet for jeg og er lett kjennelig på det.

Jeg kan ikke noe for at jeg legger merke til slike ting.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...