Gå til innhold

oppsøke lege?


Anbefalte innlegg

Gjest ikke undertegnet
Skrevet

Jeg er en voksen dame som har gått rundt i 4 uker med tett nese,hoste og surkling i brystet.Ikke feber lengere.Bør jeg oppsøke lege eller vente enda noen uker??

Gjest ikke sign
Skrevet

Ring legen i dag å få time. Du har jo gått slik lenge nok. Og er det bare vanlig forkjølelse så får du vite det.. Drikk te med melk/honning, hold deg varm.

Gjest CatePus
Skrevet

Du har sannsynligvis en infeksjon i luftveiene. Kan hende den helbreder seg selv, men det du blir langt fortere frisk dersom du går til legen og får resept på antibiotika.

:o)

Ørkenvandreren
Skrevet

Etter 4 uker?

Ja, da er det kanskje på tide, tror jeg.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...