Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Høyreklikk på innlegget du vil sende som link. Velg åpne i nytt vindu. Da får du en link som ser sånn ut: http://forum2.doktoronline.no/forum/bin/show.wa?msgid=1888666 Men dette er linken til bare innlegget, ikke tråden. Det du må gjøre da er å ta bort show i adresselinja, og skrive gotomsg istedet. Da får du en link som ser sånn ut: http://forum2.doktoronline.no/forum/bin/gotomsg.wa?msgid=1888666

Så kan du markere adressa, høyreklikke og velge kopier, gå til stedet du vil legge den, høyreklikk og velg lim inn.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/125510-lage-link/#findComment-762640
Del på andre sider

Merk av adressen du skal linke til. Høyreklikk med musa og trykk kopier. Gå inn i det du skal skrive og høyreklikk med musa igjen og trykk på lim inn. Da vil dette være en link når innlegget er postet.

http://forum2.doktoronline.no/forum/bin/user/post.wa?ReplyTo=1888584

Lurer på om det ble rett...hrm..????

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/125510-lage-link/#findComment-762897
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...