Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Gamle versjonen? Jeg har Sim City 4, og der er det weaknesspays, men man får bare 1000 "kroner" av gangen. Tror jeg har den første et eller annet sted, men ikke 2 eller 3.

Jeg har bare spilt versjon 1 til fulle. Prøveversjon av nest siste utgave har jeg også prøvd, men blir så lynings hver gang de forbaskede ufoene kommer å ødelegger byen min...! Anbefaler du SimCity 4?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/132411-sim-city-morsomt/#findComment-815595
Del på andre sider

Jeg har bare spilt versjon 1 til fulle. Prøveversjon av nest siste utgave har jeg også prøvd, men blir så lynings hver gang de forbaskede ufoene kommer å ødelegger byen min...! Anbefaler du SimCity 4?

Ja, den er veldig flott. Mye mye bedre enn den første i allefall, flere muligheter og _langt_ bedre grafikk. Det er bare ett minus, og det er at det er et ganske tregt spill, selv med en bra maskin, så når man spiller med de største byene kan det gå litt ut over tålmodigheten.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/132411-sim-city-morsomt/#findComment-815655
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...