Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg trener med vekter, har nå etter en tid begynt å få vondt i venstre albueledd. Hver gang jeg bøyer det i en viss vinkel merker jeg at det "knekker" i leddet, dette "knekket" gjør ikke direkte vondt, men jeg merker det. Hva kan dette være? Hva kan jeg gjøre?

trinest1365380631
Skrevet

Kanskje du har påført deg en belastningsskade? Trener selv med vekter og har slike kneppelyder i den ene skulderen. Kjør litt lettere en periode-kanskje det hjelper! Ellers kan du jo ta en prat med legen din =)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...