Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Er det noen som kan hjelpe?

Har fått mye "dunking" i venstre øret de siste par ukene. Har merket dette tidligere (har kommet og gått gjennom flere år - men veldig lite plaget), men ikke på langt nær så ille som nå.

Dunkingen går i takt med pulsen/hjerterytmen. Er veldig plagsomt, og spesielt når jeg skal slappe av. Merker det svært lite når det er støy rundt meg. Merker det godt når jeg skal slappe av og se på TV (hvis ikke TV står på for full guffe - da merker jeg ikke stort til det).

Er det noen som vet hva dette er - og om man kan gjøre noe for å bli kvitt det??????

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/145671-dunking-i-venstre-%C3%B8ret/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...