Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hva slags produkter som er ulovlige å importere til eget bruk?

Jeg ser jo at der er et hav av slankeprodukter man kan få kjøpt på nettet. Mange inneholder både koffein og efedrin. Hva skjer hvis jeg feilaktig bestiller et produkt som er ulovlig? Noen som kjenner til en liste over ulovlige produkter?

Skrevet

Importerer du "stoffer" som er reseptbelakte i Norge, feks,efedrin mm.risikerer du politiet på døra, samt bot i ti tusen kroners klassen, samt anmeldelse.Mange ordentlige unge jenter har bestilt i god tro, og fått onkel politi på døra etterpå.

Mvh

Skrevet

Jeg bestilte effedrinpiller en gang og fikk besøk av politiet.

De beslagla pillene og ga ett forelegg på 1000 kr..

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...