Gå til innhold

Prøvd reductol eller cla?


Anbefalte innlegg

Gjest intet fast nick nå
Skrevet

Aner ikke noe om Reductol, men syns det lukter litt svidd siden de har lagt navnet så nært opptil Reductil....! Det virker som de prøver å få folk til å tro at det virker fordi man forbinder det med reductil som er på resept. Har prøvd CLA, og det var i hvertfall bare tull. For meg jaffal.

Gjest Da går det ned, og holdes nede
Skrevet

Bare TULL! tro meg.

Måtte til slutt innse at slankepiller ikke fungerer. Du kan lett gå ned 5 kilo, men da legger du på deg 8. Så, eneste jeg har tro på nå, er å endre livsstilen. Ikke slanke seg i et halvt år, men endre livsstilen for alltid.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...