Gå til innhold

e-post hjelp!


Anbefalte innlegg

Skrevet

skal koble opp en epost konto til microsoft outlook office... hvordan gjør jeg dette?er ett eller annet med pop3 servere, osv.. skjønner ikke helt,og finner ikke ut av det heller :(

jeia1365380317
Skrevet

det skulle jeg likt å vist åsså :) POP3 feilmeldig får jeg hele tia, men jeg aner ikke hva det er! Noen som vet?

Skrevet

Hotmail har for eksempel pop3.hotmail.com (eller noe, jeg husker ikke, var det mail.hotmail.com?) og dette skal stå i en linje inne i Outlooken. Disse tingene må stå riktig, ellers får man feilmeldinger.

Ulike eposter har ulike pop3 (hotmail, spray, online osv)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...