Gå til innhold

bekken som ikke vil være på plass


Anbefalte innlegg

Gjest noen i samme båt?
Skrevet

Bekkenet hopper av og til litt utav plass, og jeg går til behandling. Nå skjedde det igjen denne uken og jeg har ikke time før etter påsken; typisk. (Det verker litt.)

Er det noen andre som opplever dette?

Det skjedde nok i første fødsel, men jeg håper det vil holde seg på plass en dag.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Trodde du holdt på å anlegge bekk i hagen eller noe... Kan en kiropraktor hjelpe deg i nøden kanskje? Det hørtes forferdelig vondt ut.... God bedring!

Gjest noen i samme båt?
Skrevet

Trodde du holdt på å anlegge bekk i hagen eller noe... Kan en kiropraktor hjelpe deg i nøden kanskje? Det hørtes forferdelig vondt ut.... God bedring!

Takk. :) Det går fint og det er ikke så ille. Jeg går vanligvis til naprapat, og jeg har aldri vært hos kiropraktor.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...