Gå til innhold

Er det gratis på sykehuset?


Anbefalte innlegg

Gjest alleniceropptatt
Skrevet

Jeg hadde en spotanabort forrige uke. Sliter med magesmerter derfor må jeg oppsøke sykehuset igjen og mulig få en ny UL.

Koster det penger å gå på slik etterkontroll på sykehuset? Jeg betalte jo ingenting de gangene jeg var der forrige uke... Noen som vet?

Skrevet

Alle undersøkelser og sånn i forbindelse med graviditet er gratis i norge, så jeg vil tro at det er gratis også rett etter avbrutt svangerskap. Det er gratis med etterkontroll etter et fullført svangerskap også, så jeg tipper du ikke må betale.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...