Gå til innhold

blodpropp...?


Gjest LineVictoria90
 Del

Anbefalte innlegg

Gjest LineVictoria90

Hei, Jeg er 17 år og går på p-pillen Yasmin. Jeg har hørt at dennne pillen gir større sjansje for å få blodpropp, derfor går jeg rundt å er redd for alle smerter jeg får for tiden. Jeg føler av og til stikk for det meste i lår og legger, men også i armer og skuldre. Stikkene varer ikke lenger enn noen sekunder. Kan dette være symptomer på blodpropp, hva er i såfall symptomene? Burde jeg være så oppmerksom som jeg er på slike smerter? Håper veldig på svar;) mvh. Line

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
 Del

×
×
  • Opprett ny...