Gå til innhold

Bytte fra Efexor ?


Anbefalte innlegg

Jeg står fast på 225 mg Efexor grunnet depresjon. Jeg tåler ikke større dose av Efexor grunnet sterke bivirkninger, bla epileptiske anfall så jeg tar 60 mg Tolvon i tilegg for å holde depresjonen sånn nogenlunde under kontroll. Et annet problem jeg har grunnet Efexor er at jeg ikke blir trøtt eller får sove slik at jeg må bruke mye sovemidler.

Det ble utprøvet noen andre AD før Efexor med dårlig effekt, bla Remeron.

Har sett i tidligere innlegg at det er kommet et nytt medikament på markedet, Wellbutrin Retard, er det en mulighet for at det eller kanskje et annet AD er bedre for meg enn Efexor ?

Mvh

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/283835-bytte-fra-efexor/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...