Gå til innhold

endelig fungerer jeg bra


Anbefalte innlegg

Gjest matt og sliten

Begynte på lamictal etter å ha rådført meg her på dol. Går i tillegg på AD.

Kan nå være rolig og ha det bra. Har fått begynne i en stilling på 50% for en periode. Trives og fungerer bra.

Fikk en skuffelse fra forrige arbeidsplass som jeg i går skrev innlegg om på forumet trygde- og erstatningsspørsmål. Det ga meg en nedtur som jeg kjenner på enda, men må bare prøve å legge det bak meg og heller glede meg over at det går bra nå. Håper bare det varer. Blir redd for nye nedturer når jeg blir litt nedfor, men ser at det ikke slår meg så dypt ned lenger.

Takk for råd og støtte både fra nhd og dere andre.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/289858-endelig-fungerer-jeg-bra/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest matt og sliten

Så bra at det går bedre,lykke til videre : )

Takk og lykke til videre du også. Jeg er ofte her inne på dol både for å finne råd og se hvordan det går med dere alle. Er ikke så flink til selv å gi råd selv, men tenker på dere alle.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...