Gå til innhold

Er det prisforskjell på øl eller standardpriser?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal ha fest til helga, og skal kjøpe inn en del flasker øl. Dette bruker vi veldig lite av vanligvis (det går mest i vin hos oss), så vi har ikke noe særlig peiling på priser.

Men altså: er det prisforskjeller på øl hos Rimi, Rema, Prix og Meny, for eksempel?

Vi skal vel ha noe vanlig lyst øl, f.eks. CB eller Ringnes, og noe mørkt juleøl.

Gjest this is a signature
Skrevet

Tror ikke det utgjør noen særlig stor forskjell..Men Rema er vel kanskje billigst?

Det finnes jo billigversjoner av øl også..

Gjest Gurojenta
Skrevet

Det er faktisk store prisvariasjoner og det kan fort bli noen kroner om man skal handle inn en del, så sjekk på forhånd. Har sett variasjon på 3-5 kr pr boks, og skal man ha mye kan det fort bli en del ut av det.

Skrevet

På rema får du halvlitere til 16-17 kr (tror jeg det er). BARE heter de og er helt ok. Ellers er det vel rundt en tier for flaskepilsen.

Skrevet

På Rema 1000 har de Grans grønn glassflaske øl til 8 kroner flaska. På Coop har også 8 kroner bor en halvlitersboks.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...