Gå til innhold

Skadet meg..


Gjest Helt klart ikke nå..

Anbefalte innlegg

Gjest Helt klart ikke nå..
Skrevet

Det skjedde noe fryktelig vondt i natt, så jeg stumpet en røyk i ansiktet mitt.. At jeg ennå ikke har lært å reagere sunt på vonde ting.. Faen. Det er bare så vondt å grine til jeg ikke får puste, og jeg er alene.. så da var det en enkel måte å straffe meg på, for å ha vært dum (optimistisk)..

Senere i dag skal jeg ringe eksen og spørre om han ikke kan komme og pule vettet av meg, så kan jeg virkelig føle meg som det søplet jeg er.

Gjest Isflaket
Skrevet

Sikkert veldig lurt.. Så kan du stumpe to sigaretter i natt.. Veldig ironiskt og dumt sakt av meg, men det ser ut som du trener et lite "spark" bak:-)

Bruk vett, og ta kontakt med hjelpeapparatet i steden for eksen din:-) Det er de som har kompetanse til å hjelpe deg i din situasjon, ikke en som får deg til å føle deg ennå verre..

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...