Gå til innhold

NHD - kan du svare på denne??? (Please)


Anbefalte innlegg

Gjest jannicka

Jeg må bare vite det, får ikke tak i behandler fordi han er borte en stund.

Slutta med fontex for snart tre uker siden. I mellomtiden hadde jeg en sprekk og tok to fontex 20 mg over to dager. Men dette var så ubehagelig at jeg sluta igjen.

Vil dette gjøre at det tar enda lenger tid enn 30 dager før fontexen er ute av kroppen. Hvor lang tid tror du det tar?

Det er svært viktig for meg at jeg får et svar, for jeg har sånn ekkel angst i forhold til å slutte og er redd jeg lett kan innbille meg at jeg får seponeringsvansker uten at jeg har det.

Håper du svarer, kjære NHD:

Mvh

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/297398-nhd-kan-du-svare-p%C3%A5-denne-please/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest jannicka

1. Det med 30 dager var meget omtrentlig.

2. Ja, det kan forlenge det med et par dager.

Okey, takk for svar :)

Skal prøve å ikke være så engstelig for å slutte, det er jo noe jeg dessverre er. To uker etter at jeg slutta så fikk jeg panikk for det jeg trodde var seponeringsproblemer. Kan det stemme at jeg fikk det allerede etter to uker? Eller kanskje jeg er så engstelig at det likosm fremprovoser angst og sånn. vetikke.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...