Gå til innhold

psykiske lidelser og uføre


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest fra Aftenposten

Trist at mange med angst og depresjon ikke har fått behandling da. Det er jo like ille å leve med som schizofreni.

Nå har jeg ikke angst men depresjon og schizofreni. Tidligere før jeg ble schizofren hadde jeg lange perioder med depresjon, og jeg kan påstå at forskjellen mellom schizofreni og depresjon er stor. Schizofreni er regnet som en alvorlig sinnslidelse, det er ikke angst og depresjon.

Det jeg er helt enig med deg i er at det er skammelig at ikke alle med angst og depresjon får behandling. Og jeg synes det er rart de har fått innvilget uføretrygd uten behandling.

Trodde det var strengt jeg.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...