Gå til innhold

Vinteren går mot slutten!!!


Gjest Pleier ikke å ha signatur her inne men...

Anbefalte innlegg

Gjest Pleier ikke å ha signatur her inne men...

I vintyer har jeg skrevet et og annet innlegg her, men mest lest andres. Jeg har vært så sliten og tom for tiltak så lenge. Får ikke gjort det jeg burde hverken på jobb eller ellers og synes det har vært et slit.

Men de siste dagene kjenner jeg livslysten strømmer på igjen. Energien kommer tilbake og jeg har lyst til å få gjort ting, få ting unna, få orden på jobben og rydde bodene hjemme.

Først begynte jeg å lure på om jeg var blitt manisk eller noe sånt, men nå tror jeg faktisk bare det er at lyset er kommet tilbake. Det er rett og slett blitt vår - DEILIG :-D

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/300453-vinteren-g%C3%A5r-mot-slutten/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...