Gå til innhold

Tusen takk for hjelpen, NHD!


Anbefalte innlegg

Gjest kilden
Skrevet

7. januar skrev du følgende svar til meg, da jeg forklarte om en begynnende depresjon:

''Du skriver et innlegg med vurderinger som er en fagperson verdig. Alle skal ikke begynne med AD når de føler seg litt nedfor.

Men du har vært der før. Du er mer disponert enn folk flest, og du kjenner igjen symptomene. Du bør begynne raskest mulig med samme medikament i samme dose som det som hjalp deg sist.''

Jeg tok med en gang kontakt med legen, og begynte på samme SSRI. Etter 2-3 uker merket jeg fremgang, og nå er jeg helt tilbake til mitt vanlige jeg. Var litt mer plaget med bivirkninger enn sist, men det er det verdt. Nå har jeg det bra igjen! :)

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Takk for hyggelig tilbakemelding :-)

hvorfor skjer dette??
Skrevet

Pussig, jeg tenkte på det innlegget senest i formiddag:-)

-Mvh medisinstudent

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...