Gå til innhold

Spill-pc


Gjest konfirmantmammaen

Anbefalte innlegg

Gjest konfirmantmammaen
Skrevet

Sønnen min ønsker seg pc i konfirmasjonsgave. En skikkelig gamer-pc som han sier. Han spiller mye CS.

Noen gode råd?

Gjest kjarkan
Skrevet

Skal du kjøpe en gaming pc må det være en stasjonær pc. Det er andre krav til ytelse enn hva en gjennomsnittsbruker har behov for. Det beste er å høre med gutten selv, for de vet som regel hva de vil ha.

Skrevet

Les månedens pc eller hva de kaller det på DinSide. Et visst utvalg pc-er fra ulike forhandlere testes og sammenlignes. Leserne av DinSides pc-sider er relativt kompetente og har stemt fram hvilke pc-er som skal inngå i testen.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...