Gå til innhold

Noen synske der?


Anbefalte innlegg

Gjest rotehuet
Skrevet

Jeg er rotehue de luxe!

I går hadde jeg laget perlesmykker, så kom mannen min hjem og jeg tenkte jeg måtte rydde vekk perlegreiene som lå på kjøkkenbordet, perlene lå i en liten plasteske, så var det en stålwire og et nøste med hamptråd. Jeg puttet alt i en liten pose og la det vekk... men hvor?

Det er som forsvunnet helt ut av hjerna, aner ikke hvor jeg la den!

Har sett i skuffer og skap... merkelig!

Gjest rotehuet
Skrevet

I søppel kanskje?

Hehe det var faktisk det første som slo meg for jeg er surrete nok til å putte i søppel! Jeg hadde hengt en plastpose med søppel på kjøkkenstolen fordi jeg skulle gå med søppelet i dag! Jeg så så vidt i posen da, men så ingenting... så trur ikke den er der!

Hmmmm! Håper for all del jeg ikke har kastet den da. Bossbilen har ikke vært her ennå, men har ikke så lyst til å grave dypere i søppelet.

Gjest jippy jeg fant
Skrevet

I søppel kanskje?

Puh! Jeg fant den! Den var ikke i søpla nei, men i skuffe nr 2 på soverommet :)

Skrevet

Puh! Jeg fant den! Den var ikke i søpla nei, men i skuffe nr 2 på soverommet :)

Det var akkurat det jeg skulle til å fortelle deg..... ;)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...