Gå til innhold

har noen greie på stereoanlegg?


Anbefalte innlegg

Gjest stressahusmor
Skrevet

skal kjøpe et stereoanlegg/minianlegg til max 3000kr. må ha god lyd, og cd-text (når du setter inn cd plata, og spiller, så vises navn på artist og sang i displayet). har noen et tips til anlegg?

Skrevet

Det er vel ingen CD-spiller som kan vise informasjon som artist og sang med mindre det lagres manuelt av deg selv for hver enkelt plate.

Dersom du mener mp3 cd'er blir saken en annen...

Gjest stressahusmor
Skrevet

Det er vel ingen CD-spiller som kan vise informasjon som artist og sang med mindre det lagres manuelt av deg selv for hver enkelt plate.

Dersom du mener mp3 cd'er blir saken en annen...

der tar du feil. vi har selv et stereoanlegg fra sony som vi kjøpte for ca 10 år siden (kostet 4500,-). det anlegget viser hva artist og sang heter. skal nå kjøpe et til vår datter i julegave, men strever med å finne d. hennes kriterier er å ha cd-text.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...