Gå til innhold

Høst tur.


Anbefalte innlegg

Gjest Melis34
Skrevet

Noen som har en ide om en ikke alt for dyr høst tur,her i Norge? gjerne en hytte eller et hotell,gjerne oppover...vi bor i Akershus.

Vi blir fire voksne.

Skrevet

Storefjell på Golsfjellet. Flott både inne og ute. Titt på hjemmesiden deres.

Skrevet

Vi var på skeikampen. Leide flott hytte, og spiste på hotellet. Flott sted. Syklet opp på fjellet rett bak hytta. Nyyyydelig.

Gjest Elextra
Skrevet

Spørs jo helt på interessene deres.

Finnes jo masse flotte turisthytter i fjellet. Mange har uslåelig beliggenhet og er veldig hyggelige, selv om du nok får høyere komfort andre steder.

Gjest Høstturdama
Skrevet

Prisen styres gjerne av hvor flott man vil bo, og steder er det jo massevis av.

Dessuten kommer det helt an på hva dere vil gjøre på turen. Skal dere gå i fjellet, ha badeland i nærhet eller er det spa som står på programmet? Du må ha litt mer kjøtt på beinet før du går i gang med å lete.

Gjest Melis34
Skrevet

Her snakker vi spa og gå en liten tur,thats it hehe....

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...