Gå til innhold

sexy dukker


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Slik blondetruse, sokker og lakksko hadde min dukke da jeg var liten og, ser ikke problemet. Men de store brystene forstår ikke jeg heller poenget med.

trusene, sokkene og skoene er ikke det jeg reagerer på her. Det er hele konseptet med barn, leker og store pupper som blir helt feil for meg!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/353392-sexy-dukker/#findComment-3028269
Del på andre sider

Jeg for min del finner det utrolig hva folk reagerer såpass på at de løper til avisa. Er det der naturlig? Nei. Det ser dumt ut. Men dukker ser da generelt dumme ut. De har lange neser, rare munner, for lange eller for korte armer, osv. Barbie er til og med et dårlig forbilde, og hadde jeg vært barn i dag hadde jeg sannsynligvis saksøkt dem fordi de færreste ser ut som Ken.

Min generasjon har vokst opp med Pompel og Pilt, Smitt og Smule og Eli rygg, sånn for å sette det hele litt i perspektiv.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/353392-sexy-dukker/#findComment-3028286
Del på andre sider

Annonse

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...