Gå til innhold

Bursdag


Anbefalte innlegg

Gjest Melis35

uff,stønn jeg har ei venninne som fyller 30 og jeg kjenner oppriktig at jeg ikke vil gå....er så mange ukjente der,mange som hun har studert med etc.....jeg har noe fobier for maaaange mennesker å gruer meg rett å slett....hjelp....hva skal jeg gjøre? gå og være blid og heller trekke meg stille og rolig tilbake noe tidligere enn de andre gjestene eller hva???

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/355521-bursdag/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Si at du selvfølgelig kommer og gleder deg masse! For så å trekke deg "pga sykdom" samme dagen. Da tror hun at du virkleig hadde lyst å komme og synes nesten synd på deg som ble syk. Hun får med andre ord ikke tanker om at du ikke betyr så mye for henne og dermed driter i 30-årsdagen hennes.

Denne er egentlig litt sleip, men "tillatt". Alternativet er å komme tidlig og gjerne hjelpe til litt i starten. Da har du en god unnskyldning for å gå tidlig. Det er ujo som regel etter kl 22 sånne folkefylte fester begynner å ta av og kan bli ubehagelige.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/355521-bursdag/#findComment-3055813
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...