Gå til innhold

En kjapp smak av sommer


Anbefalte innlegg

Gjest hønse-Magda
Skrevet

"Straks er det juni og solskinn. Sør-Norge kan se fram til en «forsommerlig» helg.

Fra onsdag kveld klarner det nemlig opp. Sola forventes å skinne og fredag kan bli en sommerlig dag sør for Stad og Dovre.

– Etter søndag blir det nordavind og kaldere igjen, frykter Hjellestad.

– Det ser ut som om det bare er å fyre opp i ovnen og finne fram de varme klærne igjen, spøker Vestlandsmeteorologen."

http://www.yr.no/nyheter/1.7653460

Brrr. Nå er det bare å finne frem ragsokker og mamelukker igjen.

Videoannonse
Annonse
Dark-Angel 82
Skrevet

Jeg skal hvertfall nyte de sommerdagene som kommer. Kjenner jeg er glad vi reiser til varmere strøk om et par mnd....

Skrevet

Og her jeg bor får vi ikke engang en smak av sommeren... Bare kalde temperaturer og regn - med noen korte øyeblikk av sol.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...