Gå til innhold

Tåler lite men alt!


Gjest Er det været som gjør det?

Anbefalte innlegg

Gjest Er det været som gjør det?

Ferien er ganske tung, er ganske irritert til tider og føler meg veldig sliten. Sliten i kroppen men er helt gira fordet. Fyller dagene, døgnet har ikke nok timer. Er urolig og. Lei av alle krav og alle som maser.

Råd?

Har og selvmordstanker, vil ikke ha det men har det. Må vekk snart, skal det. Da er det vel håp, vil ha hjelp av noen som forstår og vil slappe av. Men er redd det og, bør ikke det. Er jo greie folk, men tror jeg er paranoid. Hvorfor vil de hjelpe? Kan ikke helt forstå at noen vil det frivillig, er jo proff på "alternative saker", det beskriver jo meg.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/367124-t%C3%A5ler-lite-men-alt/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Er det været som gjør det?

Siste gang jeg skriver her, ingen forstår likevel...

Er vel bare gal for dere, men er ikke det i RL. Alt som er i meg kommer ut her, er sikkert tull uansett. For andre fungerer jeg bra, ser slik ut. Men det er et skuespill, føler meg ikke hjemme her på Jorda. Og jeg er ikke ego, har ikke ego engang. Ikke en personlighet. Ha det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...