Gå til innhold

Kløprikker i hodebunnen


Anbefalte innlegg

Jeg har i lang tid nå klødd mer i hodet enn jeg pleier. Jeg kjenner at jeg liksom har ørsmå kviser mange steder, som jeg klør opp uten å ville det og da blør det litt (bare såvidt jeg ser en rød prikk på neglen, da!) En jeg kjenner mente det kunne være psoriasis, men det har svigerinnen min, og det ser helt annerledes ut, det blir store, bare flekker som skaller av.

Kan det jeg har et slags eksem? Jeg er endel allergisk mot div. pollentyper og synes at jeg har klødd mer i hodet nå i sommer. Jeg har prøvd å bytte sjampo noen ganger, men det blir ikke bedre. Noen med peiling her?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/369288-kl%C3%B8prikker-i-hodebunnen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...