Gå til innhold

Oppskrift på blånisselue


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg holder på å strikke blånisselue til minstejenta. Oppskriften har ligget i stua sammen med strikketøyet i to dager, og nå er det BORTE. Fatter ikek hvor den er blitt av.

Jeg er kommet til fellingen. Har 108 masker på rundpinne nr 6, har strikket 20 cm. Hvordan skulle fellingen være? Mener å huske at jeg skulle sette merke fire steder og strikke en vrang på hver side av fellingene, eller var det en vridd rett? Og hvor mange runder eller cm mellom fellingene?

Noen som vet?

Fortsetter under...

Annonse

Skrevet

Jeg fant oppskriften - den hadde havnet bak vedkassa!

Så bra! Det er helt utrolig hvordan ting kan stikke seg vekk på de utroligste steder!

:-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...