Gå til innhold

Operativ-system mobiler


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg planlegger å kjøpe en Smartphone for første gang, men har gått meg vill i jungelen med de forskjellige operativsystem. Android, Windows og hva de heter alle sammen. Hva passer best for en "gammel kjerring" men som er litt over gjennomsnittet interessert i tekniske ting?

Skrevet

Jeg hadde valgt enten Iphone eller den langt billigere Huawei Titan 8800. Kjempegode erfaringer med begge to :)

Skrevet

Du får en helt grei HTC på CDON.com for 1600 kr uten binding.

Skrevet

Strengt tatt finnes det to brukbare OS for smartphones. Ikke for det, ser ut til at Windows sitt mobil-OS begynner å bli stuerent. De to er iOS som finnes på iPhone og Android som finnes på diverse mobiler fra flere produsenter.

Skrevet

Strengt tatt finnes det to brukbare OS for smartphones. Ikke for det, ser ut til at Windows sitt mobil-OS begynner å bli stuerent. De to er iOS som finnes på iPhone og Android som finnes på diverse mobiler fra flere produsenter.

Takk for svar. Skal kanskje satse på Android da, til Windows blir enda mer stuerent. Nokia kommer med en Windows nå, men jeg vet ikke om jeg tørr og kjøpe en helt nykommer, litt skummelt det :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...