Gå til innhold

trist


Anbefalte innlegg

Skrevet

Venninnen min hadde kun 3 uker igjen til termin. Det skulle være deres første, og hun gledet seg så. Igår mistet hun babyen, og inatt måtte hun føde sitt døde barn.

Livet er urettferdig :-(

Gjest gravid og engstelig
Skrevet

Uff så fælt. Det skal vist være en utrolig tøff påkjenning å miste barn så sent i graviditeten. Fint at du er der for henne. Håper de finner en støttegruppe eller noe.

Skrevet

Det er så utrolig trist når slike ting skjer. En av mine gode venninner mistet sitt barn på termindato i januar for fire år siden.

Vær der for henne både nå og seinere. Jeg har ringt eller sendt melding til venninna mi på datoene alle år etter - og det har hun satt stor pris på.

Skrevet

Ja, livet er urettferdig av og til. :(

Som andre sier, vær der for henne.

Skrevet

Å nei, så utrolig trist. Det er et mareritt, rett og slett. :(

Skrevet

Så leit å høre om :( Stakkars, stakkars foreldre. :(

Skrevet

Uff, det var virkelig trist :( Sender varme tanker.

Gjest Livet er ikke alltid lett.
Skrevet

Det å miste sine kjære små er ubeskrivelig vondt.

Vi mistet to tantebarn for en del år siden. De var for tidlig født og levde i 10 og 15 dager (tvillinger) Det var forferdelig å oppleve maskiner som pep og den hektiske tiden når lille podens hjerte bestemte seg for å stoppe etter ti dager. Fem dager etterpå fikk lillesnuppa hjerneblødning og ble koblet fra. Å holde det lille vakre barnet i armene når hun tok sine siste åndedrag vil vel alltid følge oss.

En glemmer aldri, men takk og lov så er vi laget slik at vi etterhvert lærer oss å leve med det som har skjedd. Det tar tid, og det er vondt. Men etterhvert så klarer vi å leve med det. Det er vel eneste trøsten i en slik situasjon.

Kondolere så mye til dere alle i denne vanskelige tiden.

Skrevet

Så forferdelig trist...!

Jeg mistet også mitt første barn 3 uker før termin for mange år siden, og når jeg hører andre som mister sine barn kjenner jeg igjen på den vonde, vonde følelsen.

Gi henne en stor klem, ikke bare i dag - men også neste uke, neste måned og neste år...

Skrevet

Denne sangen "gav" jeg til venninna mi for fire år siden da hun mistet sin lille gutt:

Synes den rommer så mye smerte og sorg...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...