Gå til innhold

frykter å bli helt alene


Anbefalte innlegg

Gjest virr varr
Skrevet

Hva skal jeg gjøre? Mange ganger ikke psykisk sterk nok til å snakke med folk. Jeg får angst. Det blir verre føler jeg, samtidig er jeg drittlei velmenende helsearbeidere som prøver å oppmuntre meg i en hver situasjon. Jeg trenger venner som jeg kan le og være trist med og være ekte med ekte folk.

Blir deprimert

Skrekken er å bli som min nabo. Han er tidvis uteligger og orker ikke være hjemme. Det er for tragisk hjemme. Jeg skjønte han ikke før. Men nå gjør jeg det!.

Det er for vondt å være alene. Og psykdommen bare forsterkes fordi det er den eneste måten jeg kan styre følelsene på.

Livet er noe dritt for tida!.

Videoannonse
Annonse
hidi, the scorpion
Skrevet

Vil du ha kontakt med meg?

Jeg kan være vennen/venninen din, om du ønsker.

Ingen bør ha det slik som du føler nå! Klem fra

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...