Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er vondt når alle du vet om mobber deg eller behandler deg som en idiot...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ofte er det ikke bare vondt, jeg bli rasende... får tanker om å drepe folk og greier.

Skrevet

Du sa i går at du klarer å skille mellom hva som er og hva som ikke er paranoide tanker. Hva slags tanker mener du det er du beskriver her?

En helt annen ting er at jeg håper du begrenser skrivingen din på dol når du har det dårlig. Erfaringsmessig så pleier du da å sørge for å skrive innlegg egnet til å irritere/provosere andre. Det er som om du nærmest MÅ fremprovosere negative reaksjoner fra andre. Dermed får du også støtte for teorien din om at andre mobber deg. Dessverre.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...