Gå til innhold

Føflekkkreft?


Anbefalte innlegg

Gjest g.gutt15år
Skrevet

er en gutt på 15år og har en føflekk som begynnte å blø for tre uker siden. den ble helt vanlig igjen etter noen dager og er ca4mm. der er en svak lys ring rundt den. den er brun og rund. kan det vere føflekkreft??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette MÅ du får sjekket av legen din snarest. Forklar at du har en føflekk som blør og som du vil ha sjekket så fort som mulig. Ikke avvent for se det an. Slikt må alltid taes alvorlig.

Jeg hadde en føflekk som blødde. Men den var godartet. Så det trenger ikke være kreft. Men man må alltid sjekke sånt.

Skrevet

Det høres ut som du har en føflekk med navnet "halo". Ta en titt på linken jeg legger ved. Hvorfor begynte den å blø. Har du vært borti den med negl under dusjing eller noe annet som kan ha rispet i den?. Jeg tror ikke dette er snakk om føflekkreft. Men har du begynt å blø helt uten videre så ville jeg fått den sjekket hos lege/hudlege for sikkerhets skyld.

http://www.helsenett.no/index.php?option=com_content&view=article&id=1096&catid=112&Itemid=62

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...