Gå til innhold

Rollebytte


Anbefalte innlegg

Skrevet

Takk til alle for hjelp og råd.

Det er vanskelig å vite hva som er rett å gjøre. Og jeg har jo mitt å slite med selv også.

Jeg får veldig ofte dårlig samvittighet overfor min mor. jeg føler liksom at jeg burde hjelpe henne, siden jeg er alt hun har igjen. Og også at jeg har mye av skylda i alt som har skjedd.

Men, jeg kan jo forsåvidt se selv også at det nærmest har blitt et rollebytte en eller annen gang i løpet av årene. Hvor det er jeg som må ta meg av henne, og hun kommer løpene når hun trenger noe. og også gjør merkverdige ting for å få min oppmerksomhet. (Sånn som på fredagskveld...!)

Takk til alle som hørte på meg litt. jeg håper ting ordner seg snart.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...