Gå til innhold

Starte opp igjen med Efexor -NHD


Anbefalte innlegg

Gjest depressio mentis
Skrevet

Har brukt Efexor i 2-3 år. I samråd med fastlegen sluttet jeg med disse nå i sommer.

Føler meg ikke deprimert, men min tenåringsdatter har flere ganger spurt meg om det er noe galt fordi jeg virker så lei meg... Og jeg merker selv at lunta er blitt kortere, er hissigere nå. Jeg har liten lyst til å bli like deprimert som jeg var før Efexor reddet meg. :) Kan disse småtingene være tegn på at jeg har sluttet med behandlingen for tidlig?

Skulle ha diskutert om jeg bør starte opp igjen med min fastlege, men desverre er hun sykmeldt. Spør derfor her, er det uproblematisk å starte opp igjen med Efexor? Tenkte å starte med 37,5 mg for så å øke til 75 etter ca. en uke.

Videoannonse
Annonse
Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Det virker på meg som det er en god løsning å begynne på igjen.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...