Gå til innhold

Menstrasjon etter P-stav


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

Jeg fjernet en p-stav for 1 måned siden, og har ikke fått mensen etter dette.

Jeg fikk en del bivirkninger ved bruk av denne. Som for eksempel; hodepine, uregelmessing mens, humørsvingninger og gikk ned en del i vekt. 

 

Jeg er veldig bekymret, for min menstruasjon har alltid vært regelmessig.

Jeg har i ca to uker hatt lette smerter, som føles ut som mensensmerter, men det kommer ingen blødning. Jeg har også de siste to ukene hatt mange dager hvor jeg har følt meg kvalm og uvel, noe som ikke er vanlig. Jeg har også følt en romling i magen, eller mellomgulvet om jeg kan si det, som er vanlig for meg å føle noen dager før menstruasjon.  

 

Er det noen som har noen råd eller vet om lignende erfaringer?

Tusen takk for svar



Anonymous poster hash: cfb5f...3a0
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...