Gå til innhold

Jeg som hadde gledet meg til sommerferie fra dps...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Da ble sommerferien fra dps slutt og jeg må følges opp videre i sommer.

Skal nå begynne med Apodorm for å se om jeg får sovet noen flere timer på natta. Har også fått beskjed om å roe ned og ikke noen festligheter på meg i sommer.

Denne gangen føles det heldigvis ikke som et nederlag for meg selv om jeg hadde gledet meg til en normal sommer og var glad for at jeg fikk slutte med medisin. Så nå må jeg ta medisin igjen og ta livet helt med ro.

Har nå slitt i 1. år og har vært nødt til å tvinge meg til alt som skulle gjøres og nå som jeg endelig har fått energi så må jeg gjøre det motsatte, altså la være å gjøre så mye. Jeg må jo tilslutt få en veldig god selvbeherskelse ut av dette.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...