Gå til innhold

PUSTEØVELSER!!!!


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Sliter med senskader av påtvungen medikamentbruk som fedme, sterke hormonelle forstyrrelser.

Og redusert frontal lobes; men det blir bedre om jeg kutter ned på melk i dietten min og trener mye sa min lege.

Men jeg ville bare tipse ALLE SOM HAR HATT REELL EKSTREMANGST om 1 viktig ting : NEMLIG PUSTEØVELSER!!!!

Det virker forebyggende!!!! Helt sant!!!!

;)

:)

 

Anonymkode: 9e2c9...1ff

FjellOgDalar
Skrevet

Det er så vidt jeg vet dokumentert. Og jeg kan si for min del at bud 1 om jeg får et angstanfall er å koble inn riktig pusteteknikk. Da går det veldig mye fortere over. Begynner jeg å hyperventilere, vil det ødelegge fordi det provoserer en god del fysisk ubehag som igjen virker angstfremmende.

Jeg har ikke selv prøvd så mye meditasjon, mindfullnes o.l., men mange er veldig fornøyde med hva de lærer igjennom det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...