Gå til innhold

Lurt å legge til et AD?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har schizoaffektiv lidelse, bipolar type. Sliter med depressivitet som ikke ser ut til å forsvinne. Av medisiner bruker jeg Litium, Lamictal, og Zyprexa. Kanskje vil et tillegg av et AD hjelpe meg? Eller så må jeg kanskje bare opp i høyere serumkonsentrasjon på de medisinene jeg allerede tar. Burde vel få tatt en blodprøve igjen, også for de andre enn bare litium. 

Men kanskje er det bare sånn at jeg er utålmodig og lite utholdende mtp bedring. Kanskje vil videre "venting" til slutt gi resultater 😌

Fortsetter under...

Skrevet

Lamictal kan du teste, og den må være > 21.

Det kan absolutt prøves med et tillegg av AD.

Skrevet
  nachnoo skrev (På 12.9.2024 den 19.33):

Lamictal kan du teste, og den må være > 21.

Det kan absolutt prøves med et tillegg av AD.

Ekspander  

Takk for svar :)

Skrevet

Jeg har bipolar 1 og bruker Latuda som tillegg. Ton soste rest av depresjon 

Anonymkode: 43612...97c

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...