Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Er det vanlig at lite søvn kan gi økte symptomer på div sykdommer? 

Jeg sov veldig lite i natt og har følt meg dårlig i hele dag. Håper jeg får sove bedre nå kommende natt. 

Jeg opplever at jeg er veldig følsom når det gjelder dette med søvn. Skal ikke så mye dårlig/lite søvn til før jeg vippes av pinnen i den ene eller andre retningen. 

Endret av Vendi
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Ja. Jeg merker det selv i alle fall.

Anonymkode: 76784...64e

Skrevet

Ja, lite søvn er roten til mye vondt. Og en god natts søvn er definitivt nøkkelen til bedring. 

Skrevet

Merker det godt når jeg sover ekstra dårlig (2-4 timer)  Hvis jeg en sjelden gang sover 5 timer i strekk, så er kroppen mye bedre enn 3 økter på tilsammen 5 timer. Og hvis jeg greier å sove tilsammen 6-7 timer fordelt på 3 økter, så er kroppen også vesentlig bedre.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...