Gå til innhold

Øke dose sovemedisin uten å få det godkjent av lege først


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg tar minste dose Truxal for søvn og har tatt 1 tablett for flere timer siden som ikke har fungert, er det innafor å ta en til uten å avtale det med fastlegen først?

Anonymkode: fec7c...d5e

Videoannonse
Annonse
Skrevet
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Jeg tar minste dose Truxal for søvn og har tatt 1 tablett for flere timer siden som ikke har fungert, er det innafor å ta en til uten å avtale det med fastlegen først?

Anonymkode: fec7c...d5e

I utgangspunktet så er det ikke det, en bør følge hva en har blitt enige om. Men sånn til senere, kan du få en avtale med legen om at du kan øke noe ved behov?   Selv har jeg en slik avtale.  Jeg kan gå opp til dobbel dose med quetiapin etter behov.  

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...