Gå til innhold

Kjøpte godteri for voldtektspengene


Anbefalte innlegg

Skrevet

http://www.an.no/57/75/97/3.html

Selv svært garvede etterforskere er rystet over detaljene som nå rulles opp i den grove mishandlingssaken på Rognan, sies det i innlegget.

Jeg grøsser virkelig. Helt grusomt og det blir så nært.

Gjest steven s
Skrevet

Enig med deg..Og nærmere kommer det til å bli vis vi ikke nå gjør noe i hverdagen for å forhindre dette..Blåøyde meninger og holdninger må endres.."det er faktisk de som blir skadet og såret det er synd på og IKKE de kriminelle utlendingene som gjør dette"som en somaliansk dørvakt sa i tabloid 15/4.Syntes vi burde lære og være litt mer kritisk & skeptiske..

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...