Gå til innhold

Toppmatet vaskemaskin


Anbefalte innlegg

Skrevet

... vurderer å kjøpe en slik en, da jeg har dårlig plass hjemme. Så på en på tilbud til elkjøp, men ser at "vanlige" maskiner ikke koster stort mer. Hva er å anbefale..? Toppmatete maskiner vasker vel like rent som vanlige? :)

Skrevet

Her har vi hatt toppmatet i alle år og det har fungert veldig greit. Ikke noe dårligere vaskeresultat på dem enn andre maskiner. Vi holder oss til slike med toppmating fordi en av oss som bruker den har vonde knær og har vondt for å bøye seg ned til en "vanlig" maskin.

Den vi har nå begynner å bli noe "sliten". Men det er ikke så rart, for det er snart 15 år siden vi kjøpte den.

Skrevet

Har alltid vært vant med toppmatet maskin og det er ikke noe forskjell på vaskeresultatet.

Skrevet

Jeg liker toppmatet best, jeg. Da detter ikke tøyet ut på gulvet når man tar det ut, det er mer behagelig arbeidsstilling, og de er ofte mer solide fordi trommelen har to opphengspunkter og ikke bare ett som på mange sidematede maskiner. Selvfølgelig blir tøyet like rent.

Vi har sidematet maskin nå, men det er bare fordi vi skal ha tørketrommelen stående på den.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...