Gå til innhold

Valentinesday


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gjør du noe spesielt ut av Valentinesday? Bryr du (og partneren) deg i det hele tatt om at den eksisterer, eller er det bare bokhandlerne og Posten som gjør det?

*Lure fælt på hvor vanlig det er å feire den dagen*

Skrevet

Hvorfor kom nå denne to ganger? Jeg trykket bare en...

Gjest Pricilla
Skrevet

Tja.... Har ikke noe storfeiring liksom, men vi har pleid å kjøpe et kort eller liten gave, rose f.ek. bare for tankens skyld. Blir litt amerikansk for meg egentlig, men ynes dette var kjempestas da ejg var fjortiss. I fjor glemte jeg det helt, så tar det ikke så alvorlig. valentines day og Hallowen er jo noe som har blitt mer og mer poppis å feire i Norge. Høret aldri om det i min barndom.

Men et koselig kort har jeg tenkt å kjøpe til samboern, og kanskje vi spiser ute, eller lager noe godt selv.

Skrevet

Jeg syns det er noe forbannet tøys at vi skal ta til oss disse amerikanske "dagene", slik som Halloween og Valentines.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...