Gå til innhold

Hva skjedde???


angeleena1365380364

Anbefalte innlegg

angeleena1365380364

Satt i ro og mak og saa paa tv da jeg horte en hoyt smell og singlende glass paa badet..hoppet nesten i taket av sjokk.Det viste seg at glasset som jeg har tannborsten min i hadde eksplodert saa det var glass utover hele badet!!Noen som har en forklaring paa hvordan dette kan skje?(det var et helt vanlig kjokkenglass)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/94827-hva-skjedde/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest appendix

Da er det vel et slikt 'ukuselig' et da. De kan bli pulverisert på den måten. Det skjedde meg en gang også. Det har vel noe med feilproduksjon eller spenninger i materialet å gjøre. Jeg kjøper ikke den type glass mer. Bare skikkelig glass her. Som knuser i 'normale' biter hvis det går i gulvet.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/94827-hva-skjedde/#findComment-529742
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...