Gå til innhold

Venter på ICBF...


Anbefalte innlegg

Gjest snart tre?
Skrevet

Hei.

Vi har nå hatt papirene våre i Colombia i om lag tre måneder, og har så vidt begynt å få et litt spesielt forhold til postkassen!

Jeg registrerer at bl.a. "ventesyk" og "lengsel" er på omtrent samme stadium i prosessen som vi. Det er iallefall hyggelig å vite at man ikke er alene! Kanskje vi til og med treffes i Colombia?

Mannen min og jeg er i begynnelsen av tredveårene, vi bor i midtnorge og dette blir vårt første barn. Vi prøver å få tiden til å gå med å kose oss med den siste "voksentiden" på en god stund. Det hadde vært utrolig deilig å være tre til jul...

I dag skal vi spise middag hos en etterhvert utålmodig mormor som er i full gang med strikkingen. Ha en fortsatt fin søndag alle sammen!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei snart tre?

Nå er det ikke lenge igjen til dere hører noe fra ICBF vil jeg tro.

Håper postmannen kommer med noe hyggelig snart for dere!

Vi venter på tildeling, og på tirsdag er det 5 uker siden vi fikk distrikt!!! Så det er såååå spennende!

Ha en fortsatt fin søndag!

Skrevet

Vi er også fra Midt-Norge. Vi venter på tildeling av distrikt.

Hvis du er interessert kan du kontakte meg på [email protected]

Lykke til videre!

Skrevet

Ønsker dere lykke til denne uken! Håper det skjer noe snart med noen av oss. Blir litt stressa av at det skjer noe med "alle andre"... Men det er godt å se at vi er fler i samme båt. Gøy om vi hadde reist samtidig!

Skrevet

Hei på deg

Vi er like langt i ventetiden tror jeg, våre papirer gikk til ICBF i midten av februar.

Venter med spenning hver dag.

Vi skal adoptere for andre gang, og håper virkelig at vi får reise i løpet av høsten.

Har hele tiden tenkt at vi skal ha fått et barn til denne jula, så nå må det skje noe snart. :-)

Vi får holde hverandre oppdatert!

Lengsel1365380312
Skrevet

Joda - vi er flere i samme båt, og det er godt å vite, ikke sant?? Noen ganger kan man nesten tro at man er glemt i systemet!

Det er utrolig lett å bli utålmodige i denne prosessen, og selv om instillingen har vært at vi forhåpentligvis får et barn før jul, tror man jo at ting kan skje mye før siden det går så fort med mange andre!

Men vi får holde hverandre med selskap og hjelpe hverandre i denne tiden! Og vips - så sitter vi der med små barn alle sammen!

Venteklem til dere alle fra

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...