Gå til innhold

hurtigbåt forts


Gjest fly og hurtigbåt passasjer

Anbefalte innlegg

Gjest fly og hurtigbåt passasjer
Skrevet

vet dere om den flybussen som skal gå fra prostneset 09.36 venter påbåten som er der 09.40?er så redd for og komme forseint til flyplassen,for den neste gikk jo ikke før 1045 fra sas hotellet

lurer på om det ligger noe kart over tromsø som man kan se hvor sas hotellet og rica ishavshotell ligger.

takk for svar jeg har fott fra dere på forrige mail.

Ulv I Faarikaal
Skrevet

Kart:

Hvis du har adressen, kan du søke i www.visveg.no

Gjest fly og hurtigbåt passasjer
Skrevet

-

Gjest Tromsia
Skrevet

Flybussen og hurtigbåten/hurtigruta korresponderer ikke, så vidt jeg vet.

Om du likevel skal finne fram til flybussen, er det like greit å ta rute 40. Den går ca 50 meter bortenfor Flybussen.

Du trenger ikke kart. Når du går av hurtigbåten, følg kaia i retning mot brua. Etter tja.. hundre (?) meter ser du inngangen på det spesielle Rica Ishavshotell. Rett oppi gata der (de første busstoppene) går rute 40.

Det er garantert noen å spørre også. (Spør etter Rica Ishavshotell eller SAS-hotellet, så finner du Rute 40 også.)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...