Gå til innhold

Kina-tildelinger!


Anbefalte innlegg

Gjest TilKina
Skrevet

Ser på Verdens Barn sine hjemmesider at de har fått sine tildelinger for desember- og januar-gruppen.

Går det mye raskere i Kina nå? Noen av disse har jo bare ventet 9 måneder etter at papirene ble sendt ned.

Det er jo lov å håpe...

Skrevet

Jippi.... tenk 31 tildelinger for desemberg og januar...

Nå går det unna..

(vi er i mars)

Hilsën fra Lisette og Hilla som akkurat nå sitter å drikker kaffe og gleder seg ;o)

Skrevet

Januargruppa (VB) får også tildeling nå, så du får bare begynne å forbrede deg på TELEFONEN!!!

Åååå,- som jeg tenker på dere, i fjor ar det vi som satt å "tvinnet tommeltotter" på denne tida.

Skrevet

Ja, det går mye raskere i Kina for øyeblikket. Et par byråer i USA har i sin medlemsinfo skrevet at tildelinger for febr og mars forventes i november. I så fall blir tildelingstiden 8 måneder.

Den som venter for se - blir det slik eller ikke.....

Skrevet

Snakk om en glede. Nå er det bare å vente på telefonen. Hvor lang tid kan det ta før telefonen kommer?. Dette blir tøffe dager.

Lykke til alle som venter

Gjest anne-grethe f
Skrevet

Mamma Mia!

Nå får jeg helt panic....!

Jeg hadde forsont meg med at det kanskje ble november, men dette er jo helt fantastisk! (vi er i januar-gruppen)

Takk for tipset (jeg har vært innom her minst 5 ganger idag...)

Skrevet

WOW! Så fort det går nå da. Fra vi startet prosessen til vi fikk tildeling steg ventetiden fra ca 9 til ca 14 måneder. Nå er den nede i utgangspunktet igjen.

Det går opp og ned her i verden! :o)

MVH

Skrevet

Da gjelder vel det samme for adopsjonsforum også??!! Selv om det ikke står noe på hjemmesidene... Dette er så UTROLIG spennende!!!!

klem,

Skrevet

Hei på dere

Tildelingene har ikke kommet enda,..men de venter dem snart.

Vi venter med dem :-)))

Det var jo mange,..og jeg tipper at vi reiser i flere puljer.

Håper vi slipper å vente leeenge,..helst skulle vi fått tildeling i går :-)))

Klem til dere alle

Skrevet

Jeg kjenner 5 par som er med i denne tildelingen, så jeg synes dette er kjempespennende. Selv om vi er ferdig med våre adopsjoner, kribler det i hele kroppen når jeg leser dette!

Tipper at det er mange informerte blivende foreldre som sitter med tildelingsnervene i helspenn nå! Krysser fingre for at alle papirer kommer så fort som svint fra Kina. Det må være nesten tortur å gå og vente og VITE at papirene med opplysningene om det nye barnet er på vei. Tvi tvi!

Skrevet

Januargruppa (VB) får også tildeling nå, så du får bare begynne å forbrede deg på TELEFONEN!!!

Åååå,- som jeg tenker på dere, i fjor ar det vi som satt å "tvinnet tommeltotter" på denne tida.

Hei kina-nina!

Ja tenk nå er det vår tur!!!

Jeg husker så godt da det var dere som veeentet på telefonen.

Jeg hadde vel ikke trodd det skulle gå så fort, utrolig fantastisk!

Nå skjønner jeg hvordan dere hadde det!!!

Håper dere har det fint -

hilsen fra meg

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...